Semena, ořechy, sušené plody

Semena, ořechy, sušené plody

Semena, ořechy a sušené plody jsou jedinečným obohacením našeho každodenního jídelníčku o mnoho vitamínů, minerálů, vlákniny, aminokyselin, antioxidantů, blahodárně působících olejů a živin. Semena, ořechy a sušené plody patří mezi nejzdravější potraviny na světě, v naší kuchyni fungují naprosto skvěle i jako aromatické ingredience do mnoha pokr...

Semena, ořechy a sušené plody jsou jedinečným obohacením našeho každodenního jídelníčku o mnoho vitamínů, minerálů, vlákniny, aminokyselin, antioxidantů, blahodárně působících olejů a živin. Semena, ořechy a sušené plody patří mezi nejzdravější potraviny na světě, v naší kuchyni fungují naprosto skvěle i jako aromatické ingredience do mnoha pokrmů. Jsou bohatá na mnoho živin a vykazují celou řadu příznivých účinků na lidské tělo. Zařaďte je do svých pestrých jídelníčků.

Zobrazit

Semena, ořechy, sušené plody  Počet produktů: 13

Podkategorie

 • Sušené ovoce a plody

  Díky sušenému ovoci a plodům si můžete dopřát zdravé mlsání a současně zdravou stravu. Svět sušených plodů ovoce je to pravé místo pro vás. Najdete u nás křupavé ořechy, lyofilizované ovoce, sušené ovoce bez cukru, často vyhledávanou RAW stravu, plody označované jako superpotraviny a spoustu dalších dobrot. Banánové chipsy, sušené datle a fíky, Goji, moruše, ořechy vlašské, lískové, kešu i arašídy, ostropestřec, černuchu i jitrocel. Vyzkoušejte naše novinky a oživte svůj jídelníček!

 • Semena

  Mezi superpotraviny řadíme i různá semínka, jako jsou konopná, slunečnicová, dýňová, lněná, chia, černucha, jitrocel či ostropestřec. Nechybí ani vitální vláknina z jitrocele. Semínka jsou zdrojem omega kyselin, podporují mozkové funkce, jsou součástí veganské, vegetariánské i paleo stravy, ale i stravy zcela běžné a nutričně vyvážené. Obsahují vysoké množství bílkovin, prospěšných tuků, minerálů či vlákniny. Skvěle dochutí snídaňové kaše, jogurty i saláty. Můžete i zdravě mlsat.

 • Ořechy

  Mezi superpotraviny se řadí i ořechy. U nás naleznete ořechy několika odrůd pocházejících z různých koutů světa na jednom místě. Naleznete zde ořechy vlašské, lískové, kešu, para ořechy, mandle i arašídy. Všechny ořechy mají zcela výjimečný zdroj omega kyselin, nenasycených tuků, vlákniny, bílkovin, minerálů a vitaminů. Můžete je pojídat samotné, nebo si je přidávat k různým pokrmům, do smoothie, nastrouhat do kaší a přidat do jogurtů. Jsou prostě výjimečné. Zařaďte je do své stravy.

   

na stránku
Zobrazeno 13 – 13 z 13 položek
 • Para ořechy známé také jako Brazilské ořechy a pocházejí z oblasti Pará v Brazílii. Jde o semena stromu Juvie ztepilá, jednoho z nejvyšších stromů v amazonském lese. Rostou v tropických lesích nad Amazonkou, v Brazílii, Peru a v Bolívii. Vyznačují se jemnou krémovou chutí. Para ořechy známé také jako Brazilské...

  210,00 Kč
  Detail >
Zobrazeno 13 – 13 z 13 položek