|MC_PREVIEW_TEXT|*

Xylitol - březový cukr


Xylitol je sladidlo, které se získává z xylanu přirozeně obsaženého v rostlinách, ovoci a zelenině. Nemá žádnou vedlejší příchuť či pachuť. Je asi o 40 % méně kalorický než klasický cukr, ale současně má stejnou sladivost. Díky svému nízkému glykemickému indexu je vhodný i pro diabetiky.

Do vyprodání zásob xylitol  1KG za 295

 

Koupit

Ostropestřec Mariánský – drcená semínka

Semena Ostropestřce účinně čistí naše tělo od toxinů, zejména podporují funkci jater a přispívají ke zlepšení imunitního systému. Semena ostropestřce obsahují bílkoviny, vitamíny, minerály, kyselinu linolovou, olejovou a nenasycené mastné kyseliny, tyramin, histamin, aminokyseliny, cukry i quercetin. Slupky semen jsou výborným zdrojem vlákniny. Ostropestřec je bohatý na sylimarin, sloučeninu patřící ke flavonoidům, se silnými vlastnosti blokujícími toxiny, které se hromadí v játrech a ledvinách

Ostropestřec Mariánský – drcená semínka 1KG za 185 Kč

Koupit

Kyselina hyaluronová 3% 30ml

Kyselina hyaluronová je produkt, kterému se často říká elixír mládí. Toto sérum může být použito jako náhrada za tonikum. Jeho základním účinkem je spojování a navazování vody v pokožce. Dokáže ji hydratovat do hloubky, regenerovat a omlazovat. Podporuje tvorbu kolagenu a elastinu.

Kyselina hyaluronová 3% 30ml za 219 Kč

 

Koupit
outline-light-facebook-48.png
outline-light-instagram-48.png
outline-light-link-48.png