|MC_PREVIEW_TEXT|*

Cistus incanus - růže skalní

Cistus icanus působí na viry, bakterie i plísně, některé studie naznačují, že důmyslně ničí jejich infekční potenciál.

Cistus Incanus obsahuje přírodní antioxidanty podporující imunitu a obranný systém lidského těla. Přirozené antioxidanty se dají najít i v zeleném čaji, červeném víně nebo citronu. Ve srovnání s uvedenými pochutinami má ale podle odborníků Cistus incanus antioxidační účinky přibližně 3x až 4x silnější.


Do vyprodání - Růže skalní  250g za 204
Koupit

Ostropestřec Mariánský – drcená semínka

Semena Ostropestřce účinně čistí naše tělo od toxinů, zejména podporují funkci jater a přispívají ke zlepšení imunitního systému. Semena ostropestřce obsahují bílkoviny, vitamíny, minerály, kyselinu linolovou, olejovou a nenasycené mastné kyseliny, tyramin, histamin, aminokyseliny, cukry i quercetin. Slupky semen jsou výborným zdrojem vlákniny. Ostropestřec je bohatý na sylimarin, sloučeninu patřící ke flavonoidům, se silnými vlastnosti blokujícími toxiny, které se hromadí v játrech a ledvinách

Ostropestřec Mariánský – drcená semínka 1KG za 185 Kč

Koupit

Kyselina hyaluronová 3% 30ml

Kyselina hyaluronová je produkt, kterému se často říká elixír mládí. Toto sérum může být použito jako náhrada za tonikum. Jeho základním účinkem je spojování a navazování vody v pokožce. Dokáže ji hydratovat do hloubky, regenerovat a omlazovat. Podporuje tvorbu kolagenu a elastinu.

Kyselina hyaluronová 3% 30ml za 219 Kč

 

Koupit