MSM - Methylsulfonylmethan tablety Zobrazit větší

MSM - Methylsulfonylmethan tablety

Nové

Methylsulfonylmethan, tedy MSM neboli organická síra je přípravek který posilující klouby. Biologicky aktivní síra představuje jednu z nejdůležitějších živin pro lidské tělo a je zodpovědná za mnoho různých tělesných funkcí. Tento produkt je velmi vhodný pro všechny, co chtějí posílit pružnost, sílu a vitalitu svalů, odolnost kostí, kloubů a chrupavek, nebo zlepšit stav kůže, vlasů a nehtů.

Více informací

Skladem

425,00 Kč

Více informací

Metylsulfonylmetan je ve vodě rozpustná, bílá krystalická sloučenina síry bez jakéhokoliv zápachu, která obsahuje 34 % elementární síry, ze které se pak následně vyrábějí aminokyseliny L-methionin a L-cystein. Přirozeně se nachází v dešťové vodě, čerstvém ovoci, zelenině, ale i v každé naší buňce těla. Nejvíce je koncentrovaná v nervové tkáni, pokožce, vlasech a kloubech. Zpomaluje přirozený proces stárnutí a posiluje tělo při nesprávné výživě s nedostatkem živin. Posiluje imunitu a dodává mnoho životní energii, potlačuje některé druhy alergií, pomáhá snižovat pH a překyselení v organismu. Doporučuje se v kombinaci s vitamínem C, který také přispívá k normální tvorbě kolagenu, správné funkci kostí, chrupavek, dásní, pokožky a zubů.

 

MSM neboli Metylsulfonylmetan je látka obsažená v aminokyselinách, která úzce souvisí s tvorbou kolagenu, kreatinu a elastinu. MSM kloubní výživa působí na klouby, pomáhá k obnově kolagenu, zvyšuje zdraví a pohyblivost kloubů. Navíc zmírňuje záněty a bolesti kloubů. Je určena pro všechny, co je trápí osteoartróza či revmatoidní artritida a další nemoci kloubů. Je velmi vhodný u artrózy, kdy podporuje metabolismus a funkčnost kloubní chrupavky, zpevňuje vazy, klouby a regeneruje svaly.

 

Příznaky nedostatku MSM v těle:

deprese, problémy s koncentrací, únava, duševní zatížení, orgánová dysfunkce, bolest v kostech, bolest v kloubech

Způsob Použití: 1 tableta denně s velkým množstvím vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Nutriční látky: 1 tableta obsahuje: 500 mg  Methylsulfonylmethan (MSM ) -  z toho organická síra 170 mg

Parametry

Složení produktumethylsylfenylmethan (MSM) plnící látky- sorbitol (E420), celulóza (E460), regulátor kyselosti - hydrogenuhličitan sodný (E500), protispékavé látky - hořečnaté soli mastných kyselin (E470b)
Použití produktudoplněk stravy
Formatablety
Země původuČína
Způsob baleníDóza

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

16 dalších produktů ve stejné kategorii: